15 oznak, że masz dziewczynę idealną

Całująca się para
15 oznak, że masz idealną dziewczynę
It's only fair to share...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Jeśli się z kimś spotykasz, przeczytaj poniższe cechy idealnej dziewczyny. Jeśli pasuje do niej kilka z nich to nie rozstawaj się z nią!

 

1. Lubi te same rzeczy.

Macie te same zainteresowanie. Oby dwoje lubicie filmy, sport oraz macie podobne spojrzenie na ludzi, z którymi powinniście się spotykać. To nie tak, że musicie się zgadzać ze sobą zawsze, ale chociaż w 90%

2. Nie wtrąca się w twoją pracę.

Często słyszy się, że kariera niszczy związki lub odwrotnie. Tymczasem praca powinna być środkiem do budowania trwałej i stabilnej relacji. Dlatego tak ważne jest, aby dać mężczyźnie swobodę i odrobinę niezależności, jeśli chodzi o jego pracę.

3. Mówi ci dlaczego jest w złym humorze.

Nikt nie może mieć dobrego humory przez cały czas. Ona powinna ci mówić, co ją trapi i dlaczego, niektórzy nazywają to komunikacją.

4. Kocha cię za to kim jesteś, a nie za to co robisz.

Sława przyciąga ludzi ale czy taki związek ma szanse na przetrwanie?

5. Nie stara się ciebie zmienić.

Zawsze znajdzie się kilka drobnostek, które wymagają poprawy ale wspaniała dziewczyna potrafi dopasować się do twoich niedoskonałości.

6. Akceptuje swoje ciało.

Kobieta, która akceptuje siebie to kobieta szczęśliwa, a kobieta szczęśliwa to szczęśliwy związek.

7. Nie jest właścicielem twojego czasu wolnego.

Każdy potrzebuje czasem chwili wytchnienia i nie chce słuchać narzekania i tysięcy zadań jednocześnie. Ja osobiście nie lubię jak toś ingeruję w mój plan dnia i stara się na siłę w nim coś zmienić. Nie mówię, że nie trzeba być elastycznym ale są rzeczy święte.

8. Macie wspólne wartości.

Zupełnie inaczej jest żyć z kimś, kto ma takie same wartości i cele jak ty. Wspólne spojrzenie na otaczający nas świat jest bardzo ważne. Co więcej to, jakie jest wasze podejście do pieniędzy i na co powinny zostać wydane, powinno was łączyć, a nie dzielić.

9. Wiesz o niej wszystko.

Od jej dzieciństwa przez każdego jej chłopaka aż po stosunki z rodzicami, ona potrafi rozmawiać z tobą o wszystkim. Wiesz wszystko o jej obawach oraz o małych i wielkich obsesjach. Ona potrzebuje kogoś, kto kocha ją nie tylko za jej wspaniałe cechy ale również za jej wady.

10. Jest dobry słuchaczem.

Słuchanie kogoś to nie tylko potakiwanie i zastanawianie się nad pytaniem lub stwierdzeniem, które się zaraz wypowie. To umiejętność zrozumienia drugiej osoby, zadawania odpowiednich pytań w celu głębszego zrozumienia jej potrzeb oraz odpowiedzenia na nie. Ona chce wiedzieć, co poszło źle z projektem w pracy, dlaczego jesteś zły na swojego szefa. Jeśli prosisz ją o radę to ona na nią odpowiada. To tylko kilka przykładów.

11. Przebywanie z nią sprawia ci radość.

Śmiejecie się z tych samych rzeczy. Czerpiecie radość z robienia czegoś razem. Śmiejecie się ze swoich głupich żartów, oglądacie razem śmieszne filmiki na YouTube.

12. Uwielbia spędzać czas z twoimi przyjaciółmi i rodziną.

A jeszcze lepiej jak macie wspólnych przyjaciół. Ważne żeby w tych relacjach nie było zazdrości, bo to szybko może stać się toksyczne.

13. Nigdy nie pyta się, w co się ma ubrać.

Skąd my to mamy wiedzieć. Masz tak dużo ciuchów, że jestem w stanie zgubić się w twojej szafie, a ty się mnie pytasz, w co masz się ubrać. W cokolwiek ale chodźmy już 😉 Ona nie potrzebuje takich rad, bo jest zawsze pewna siebie i doskonale wie w czym się będzie dobrze czuła.

14. Wie jak cię zaskoczyć.

Zna cię na tyle dobrze, że zawsze wie jak cię zaskoczyć. To może być wszystko, co przełamie rutynę. Za dużo rutyny przeradza się w znudzenie.

15. Nigdy cię nie neguje.

Jest tą, która pozwala mały rzeczą przeminąć, dzięki czemu możesz czuć się idealnie w jej towarzystwie.

 

Zbyt idealne żeby było prawdziwe? Powyżej przedstawiłem opis idealnej partnerki ale tobie zostawiam do oceny na ile jest on możliwy, a jeśli nie jest to może czas przemyśleć, czego tak naprawdę szukasz w swojej dziewczynie.

Jakub Jodlowski
Follow me

Jakub Jodlowski

Porwał mnie świat biznesu i ekonomia behawioralna. Kieruję się w życiu filozofią sceptycznego empiryzmu. Staram się podważyć moje teorie, zamiast szukać ich potwierdzenia. Wkurza mnie ignorancja oraz przerost formy nad treścią. Na wiele rzeczy nie mam wpływu ale mogę zrobić wystarczająco dużo żeby nie być frajerem. Próbuję poznać świat i czerpać z niego pełnymi garściami.
Jakub Jodlowski
Follow me

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *