4 sposoby które pomogą ci zrzucić zbędne kilogramy.

broccoli-498600_1280
It's only fair to share...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Niestety, dobre chęci i próby jedzenia zdrowiej i ćwiczenia częściej nie wystarczą, aby zagwarantować sobie sukces. Większość ludzi zawodzi krótko po wyznaczeniu swoich celów. Zrzucenie zbędnych kilogramów jest ciężką walką, dlatego chciałbym się dzisiaj podzielić z wami czterema rzeczami, które pomogą wam odnieść sukces.

Musisz wiedzieć dlaczego

„Jeśli nie wiesz dlaczego coś robisz, jak to się robi nie ma znaczenia.” To sformułowanie ma znaczenie w szczególności wtedy jeśli mierzysz się z dużymi celami, takimi jak osiągnięcie upragnionej sylwetki. Gdy już odpowiesz sobie na pytanie dlaczego, odpowiedź na pytanie jak przyjdzie sama.

Bądź zdyscyplinowany

Bycie na drodze do sukcesu jest bardzo motywujące. Spełnienie, które czujesz jest wyjątkowe i nic innego nie potrafi ci tego zastąpić. Odniesienie sukcesu na drodze do sylwetki idealnej, niczym się nie różni i również daje poczucie głębokiej satysfakcji. Dlatego zostań zwolennikiem dyscypliny, gdy czujesz ten wieczorny głód, oprzyj mu się i pomyśl jak wspaniale będziesz się czuł, gdy niczego nie zjesz.

Zaakceptuj rzeczywistość

Wyobrażanie sobie siebie podczas odchudzania, nie jest łatwym zadaniem. Patrzeć w lustro i widzieć obraz, który chcesz widzieć zamiast rzeczywistości, zamiast swojego prawdziwego ja tworzy dysocjację pomiędzy fantazją, a rzeczywistością. Łatwo unikać rzeczywistości, bo ona może być okrutna i trudna do zaakceptowania ale to nie zmienia faktu, że to jest rzeczywistość. Wszystko sprowadza się do tego jak chcesz spędzić swoje życie.

Chcesz żyć w prawdziwym świecie czy w świecie fantazji? Przestań udawać, że nie jesteś otyły i że nadmiar tłuszczu nie ma dla ciebie znaczenia. Zdecyduj, że obudzisz się i będziesz patrzył na świat takim jakim jest naprawdę i weźmiesz się do roboty.

Zapłać cenę

Wszystko w życiu ma swoją cenę, zrzucenie zbędnych kilogramów nie stanowi wyjątku. To twoje ciało i twoja walka. Nikt nie zrobi tego za ciebie. Dla niektórych sukces przychodzi szybko. Innych czeka długa i ciężka walka. Z czymkolwiek przyjdzie ci się zmierzyć, będziesz musiał zapłacić cenę.

Już płacisz za to, że jesteś otyły i jeśli tak pozostanie będziesz płacił do końca życia. Zapłać raz, schudnij i ciesz się nagrodą do końca życia.

 

Wybór należy do ciebie: możesz dalej kręcić się w koło albo rozpocząć podróż, zrzucić zbędne kilogramy i pokonać to raz na zawsze. Zacznij brać odpowiedzialność za swoje nawyki, działania i zachowania i zobacz jak to przyjemnie jest wygrać walkę.

Jakub Jodlowski
Follow me

Jakub Jodlowski

Porwał mnie świat biznesu i ekonomia behawioralna. Kieruję się w życiu filozofią sceptycznego empiryzmu. Staram się podważyć moje teorie, zamiast szukać ich potwierdzenia. Wkurza mnie ignorancja oraz przerost formy nad treścią. Na wiele rzeczy nie mam wpływu ale mogę zrobić wystarczająco dużo żeby nie być frajerem. Próbuję poznać świat i czerpać z niego pełnymi garściami.
Jakub Jodlowski
Follow me

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *