Power4Mind to codzienna dawka inspiracji i motywacji

O nas

Zawartość naszej strony można ująć w kilku słowach rozwój osobisty, motywacja, produktywność, przywództwo, trochę bzdetów, trochę ciekawostek. Czy znajdziesz tu coś dla siebie? Myślę, że każdy znajdzie tu trochę przydatnych informacji. Mamy również nadzieję, że blog Power4Mind pomoże wam w waszej ścieżce rozwoju, że treść zawartych tu artykułów podniosą Was na duchu i pozwolą iść przez życie z podniesioną głową.

Nie jesteśmy profesjonalistami chociaż staramy się nimi być. Każdy z nas, a jest nas dwóch trochę w życiu przeżył, coś osiągnął może niezbyt wiele ale zawsze coś (dużo jeszcze przed nami). Znamy się na kilku rzeczach na kilku trochę mniej ale ciągle się rozwijamy i staramy się nadgonić „zmarnowane” lata młodości :) Sprzedaż, trading, zarządzanie, audyt, gastronomia, własny biznes to by było na tyle tego co liznęliśmy w życiu może nie za dużo, a może dużo kto wie?

Wiemy co nieco o psychologii, ekonomii behawioralnej, statystyce, technikach sprzedażowych, inwestycjach i tych krótkich i tych długich, coś o sporcie, niewiele o związkach ale to i tak już coś. Przede wszystkim wiem jak w tym całych chaosie i natłoku informacji nie zgubić się, a nawet odnaleźć chwilę spokoju i wytchnienia nie tracąc przy tym z oka swoich celów. Wiemy jak żyć według zasad i wzniosłych wartości tych wartości które Tobie drogi czytelniku dadzą spełnienie, a to chyba o to w życiu chodzi?

Dlatego chcielibyśmy Was zaprosić do śledzenia naszych poczynań oraz postępów w nowym wyzwaniu którym jest ten blog. Dołożymy wszelkich starań aby zawarte tu treści były jak najlepszej jakości oraz jak najbardziej inspirujące dla Was. Do wszystkich zagadnień podchodzimy w sposób naukowy, a nasze rozważania podparte są liczbami oraz badaniami.

Jeśli macie ochotę coś napisać i opublikować na blogu to zapraszamy do współpracy (piszcie!). Jeśli któryś z artykułów w szczególności Was zainteresował gorąco zachęcam Was do podzielenia się jego treścią, komentowania, lajkowania i wszystkich innych bzdetów, które pomogą nam zyskać popularność dzięki której ta więcej osób będzie w stanie skorzystać, a czy to nie wspaniałe?!